Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Obehrané truchlící projevy za zmasakrované nevinné Francouze a jejich hosty

16. 07. 2016 8:46:18
Je to tu zas...Opět stejný scénář, stejné obsazení, stejná faleš evropských papalášů, silácké proslovy a výsledek? Nevinní mrtví lidé, děti, ženy, muži, rodiny, starší a mladí, kteří byli drastickým způsobem usmrceni fanatiky.

Skutečný smutek zůstává v našich srdcích a lkavé farizejské proslovy od všech těch přisluhovačů mocenských zájmů, nám ta srdce jen více drásají. Opět nám kladou otázku, kdy a jakým způsobem se tato jejich faleš a klam projeví u nás, v naší vlasti, kde nám také lžou stále titíž, kteří mají výhradní exkluzivní přístup do tzv. veřejnoprávní ČT a do většiny komerčních televizí a utěšují nás, že jsme chráněni a v bezpečí...Přitom je to naše vláda a poslanci, kteří dovedli zákon o držení zbraní občany "k dokonalosti". Být v tu nešťastnou chvíli v Nice ozbrojený občan, mohl zachránit před fanatickým vrahem většinu ze zmařených životů. Zde je důvod proč si vzít ponaučení a nečekat, že nás a naše rodiny ochrání nějaký nekompetentní a arogantní politik, ukvapeně plnící rozkazy z Bruselu, který dobře ví, proč nám lže a že nám lže v náš neprospěch, víme pro změnu zas my.

https://dotsub.com/view/8724474e-92e3-4322-ba4b-e3a2b497a34f?utm_source=player&utm_medium=embed#.V1s22kHFl6E.facebook

Evropa je ve válce, kterou zatím prohrává. Střední Evropa by měla vzhledem ke vlastním zkušenostem probudit ty Západní státy, které naše minulé zkušenosti nezažily. Tyto neblahé zkušenosti mohou pomoci odvrátit zmar. Jen se musí konečně smysluplně a logicky konat v rámci pudu sebezáchovy:

Islámský stát se přihlásil k odpovědnosti za útok v Nice

Tragédii v Nice odsuzujeme, ale v úsilí zničit Evropu nepolevíme Zdroj:http://sisa.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=536491

Jediná reakce na vraždy v Nice je ozbrojit obyvatelstvo a tvrdě zasáhnout proti islamistům
Zdroj: http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=536457

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Hajzlove-prasata-a-zvrhlici-Az-se-zacne-zabijet-v-ceskych-mestech-Babis-knize-Gazdik-ci-Okamura-se-nam-vyjadrili-o-muslimech-a-teroristech-po-utoku-ve-francouzskem-Nice-444866

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pred-francouzskou-ambasadou-v-Praze-pry-doslo-k-incidentu-Figurovat-v-nem-mel-i-clovek-z-CT-444908

Teď jde jen o to, se takto prolhaných politiků zbavit tím, že je již do čela státu konečně a jednou provždy nezvolíme!

Dá se to vše ještě nazvat jen pouhou laxností politiků? Ne, nikoliv, vše je záměr:

Evropská komise složená z vyžírků nejhorší povahové a nízko inteligentní neempatické lůzy společnosti, tvoří neadekvátní zákony a nařízení jdoucí proti zájmům Evropy.

Proti zájmům té skutečné Evropy, Evropy živých, skutečných lidí, žijících v realitě.

Udělat si pořádek ve svých vlastních jednotlivých zemích to je jediné řešení potupné a na nás záměrně uvalené islamizace Evropy. Zbavit se těch, kteří podporují, byť jen v náznacích a pod záminkou lidskosti a humanity řízenou migraci. Konkrétně u nás je potřeba vyhlásit předčasné volby a vyměnit všechny nevlastenecky smýšlející strany, v tomto případě všechny staré a profláknuté strany v čele s lidmi, kteří nikdy nežili v realitě, kteří jsou evidentně řízeni coby užiteční a pro cizí zájmy velmi potřební kolaboranti.

EU není reformovatelná s původním osazenstvem, opět lkají nad mrtvými, ale nezapomenou vždy ohraně podotknout, že je třeba "více Evropy"...

Prý je nutné větší spoluúčast evropských národů v boji proti teroristům...Brexit jim nevyšel, tak i tato bolestná záminka, kde byli opět vražděni nevinní lidé, musí jít proti všem případným exitům, kterých se tolik bojí... Také chápete ten jejich hyenismus? "Zapomínají", kde je podstata vzniku této počínající války, která má zatím své teritorium hlavně ve Francii a já se ptám, proč hlavně ve Francii? Okatě, vždy údajně nečekaně, ačkoliv, opět údajně, se všemi opatřeními vhodnými pro bezpečnost obyvatel...Mocichtivá a samozvaná nadvláda Německa, samotna ovládaná jinou mocností, hydra, zvaná EU, neřeší prvopočátek, záměrně nepojmenuje tu skutečnou příčinu zla, přitom všem však opět siláckými, avšak prázdnými slovy, uctívá oběti tohoto neřešeného stavu...

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vojensky-analytik-Koller-prichazi-se-zcela-jinou-verzi-teroristickeho-utoku-v-Nice-O-tom-se-nepise-444915

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Charlie-Hebdo-Pariz-Nice-A-Hollande-rika-pokazde-to-same-Pritom-bezpecnost-Francie-se-nezlepsila-General-Sandor-odhaluje-duvody-teroristickych-utoku-444848

Kolik času zbývá na rychlé a nezvratné rozšíření tohoto vražedného teritoria, nelítostného, zákeřného a vždy "nečekaného" ataku na lidské životy?...

Udělat si pořádek v jednotlivých státech zdola, je jedinou cestou k záchraně našich národních tradic a hodnot.

Do čela státu patří vždy a pouze loajální vlastenci s empatií v srdcích a se zkušeností života neodtrženého od reality.

V našem případě to budou strany kolem Tomio Okamury a stran, které se hlásí k nápravám zla a k nápravě na hlavu postaveného hodnotového žebříčku, což k nám bylo záměrně exportováno od roku 1989 za asistence USA a jejich nekritických přisluhovačů a obdivovatelů zmatených vizí, že vše je buď černé, nebo bílé, nic mezi tím neexistuje. V případě Francie to budiž volba paní Marine Le-Pen a nechápu, že lidé této překrásné země ještě strpí poklonkáře Merkelové, Hollanda...Pokud vám tento nohsled Merkelové připomene našeho premiéra, není to čistě náhodné, bohužel.

Francie...Co bude dál?!

Tulipán

Přišel mi k svátku gratulovat Olda a přinesl mi žlutej tulipán a pěknou reprodukci od Marolda je na ní vidět bitva u Lipan.

Pověsil jsem si bitvu do pokoje a tulipán jsem pod ni postavil jó, umění a kytky, to je moje pak jsem to s Oldou pěkně oslavil.

Proč nechal jsem tulipán pod obrazem, proč ? Proč jsem ho radši nepostavil na zem, proč?! Když výstřel padne, voják se kácí tulipán vadne, barva se ztrácí i kytka pozná, že bitva hrozná životu nesvědčí.

A proto tvrdím, že když kvůli pánům se lidi začnou mezi sebou prát neprospívá to ale vůbec tulipánům a nezlobte se, já mám kytky rád...

Jiří Suchý

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Marine-Le-Penova-vystoupila-po-masakru-v-Nice-s-brutalnim-projevem-Mame-ho-cely-444889

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Babis-pro-PL-o-utoku-teroristy-v-Nice-Jsem-v-soku-Byla-tam-moje-rodina-Je-to-tam-silene-Muslimove-se-fanatizuji-a-jsou-zde-tisice-moznych-teroristu-Lide-maji-strach-444827

Po volbách bude prioritou navázat kontakty na úrovni mezinárodní, se stejně smýšlejícími politiky a zajistit tak skutečnou bezpečnost občanů ve skutečné a upřímné spolupráci na společném zájmu zachování míru mezi všemi mírutvornými národy, nevyjímaje Rusko. Vystoupení z NATO, nedůvěryhodné organizace, která je fakticky pod velením USA, prosazujíc a obhajujíc své zvrácené zájmy na úkor Evropy a zachování míru v Evropě, jako takové. Pokud bude vůle občanů, vrátit zpět sjednocení Čechů a Slováků v jeden společný a tím i silnější, bratrsky a sounáležitě spravovaný národ.

Co dodat? Záleží na naší rychlé rozhodnosti a úvaze, zda být, či nebýt...Záleží na nás, zda pojmenujeme správně barvy, které se nám snaží vnutit prostřednictvím nájezdníků evropští psychopatičtí vůdci, kteří nám i v době smutku dokáží tvrdit, že bílá je černá, kdežto černá, že je ve skutečnosti bílá.

Nevěřme jim!

Milena Poláková

Autor: Milena Poláková | sobota 16.7.2016 8:46 | karma článku: 35.28 | přečteno: 1571x

Další články blogera

Milena Poláková

Opět měli slovo a opět byli trapní, ba co víc, pohrdali voliči Donalda Trumpa...

Máte slovo s M. Jílkovou 16. 2. 2017: Je Donald Trump pro demokracii nebezpečím nebo nadějí? Jeho opatření proti migraci - ohrozí bezpečnost Evropy? A vžene nás americký prezident do náruče Ruska?

17.2.2017 v 1:08 | Karma článku: 42.43 | Přečteno: 2866 | Diskuse

Milena Poláková

Nakonec pravda dosáhla zadostiučinění, a na frak dostala drzost a vyčůranost fanatismu!!

Vše co jsem avizovala ve svých článcích ve smyslu, že karta se obrací, se pozvolna a časem určitě i skokově, naplňuje. Mrazivé dny nám kupodivu přináší jen samé pozitivní zprávy a to je moc dobře!

27.1.2017 v 13:41 | Karma článku: 41.56 | Přečteno: 2690 | Diskuse

Milena Poláková

A do toho všeho přichází Chovanec s Romancovovou. Aneb, dešifrujme prapodivné anomálie (1)

Nový rok se prezentuje přívětivou cifrou, kde je šťastná sedmička a kde součet jednotlivých čísel nám dává jedničku. Jednička je vítěz, pokrok a dobré podnikání, kterému se daří...Bude tomu tak skutečně? Za určitých okolností ano!

20.1.2017 v 0:35 | Karma článku: 18.35 | Přečteno: 711 | Diskuse

Milena Poláková

Svoboda v nesvobodě

Blíží se čtvrtá adventní neděle. Je kouzelný čas rozjímání... Zamysleme se. Je moudré být nesvobodný? Nesvobodný ve svobodě? Ve svobodě, která nám je dána do vínku v čase zrození? Kdo nám bere naší svobodu a proč?

14.12.2016 v 8:44 | Karma článku: 10.58 | Přečteno: 422 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Vladislav Svoboda

Pane Macrone, rád bych vám něco připomněl

Po dlouhých letech se opět zdá, že politika Francie ohrožuje nejen náš stát, ale většinu Evropy, zvlášť střední. Není to v poledních několika desetiletí poprvé, a pravděpodobně ani naposled.

23.6.2017 v 10:51 | Karma článku: 35.53 | Přečteno: 917 | Diskuse

David Vlk

Kdo je v české politice největší svině?

Národ je blahem bez sebe. Vrcholný politik se rozhodl nazvat jiného vrcholného politika veřejně sviní, protože je politik a chová se jako politik. V podstatě se tím sám chová zase jen jako český politik.

23.6.2017 v 9:09 | Karma článku: 36.99 | Přečteno: 3238 | Diskuse

Petr Štrompf

Jana Černochová a pistolnice? Česká malost opět slaví

Politikovi někdy opravdu stačí málo, jak vzbudit pozornost. Jenomže stává se tak zpravidla neplánovaně, bez drahých zahraničních poradců a navíc ve chvíli, ze které by byl ťulpas i Jára Cimrman.

23.6.2017 v 8:45 | Karma článku: 15.08 | Přečteno: 542 | Diskuse

Lubomír Stejskal

K setkání u Lenina

Jihoamerický Ecuador má od 24. května nového prezidenta. Jmenuje se Lenin (správně španělsky Lenín) Moreno. Tak to totiž dopadne, když levicově orientovaní rodiče pojmenovávají své potomky po rudých diktátorech.

23.6.2017 v 8:10 | Karma článku: 9.52 | Přečteno: 206 | Diskuse

Beata Krusic

A proč vlastně ne Jirka?

Kdyby mi někdo svého času řekl, že budu psát blog na téma Jiří Paroubek a budu vést pozitivní úvahu na jeho téma, tak bych mu řekla, že se snad musel zbláznit. A vida, je to tady:-). Život přináší různá překvapení.

22.6.2017 v 23:39 | Karma článku: 14.44 | Přečteno: 647 | Diskuse
Počet článků 100 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1783

Jsem žena, které není lhostejno to, jak jsme v ČR hluboko klesli. Jsem přesvědčena o tom, že povinností nás všech je ODSTRANIT neúprosný, nelidský systém, který produkuje války a hladomor, který umožňuje politikům podvádět, na úkor vlastních spoluobčanů… Pokud tak neučiníme, nemáme pak ani právo si na tento již přežitý a nefunkční systém stěžovat! moje jen občas udržované stránky :-)

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.