Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Máme vše co potřebujeme přesto planeta strádá. Proč? Protože zlo je považováno za dobro.

7. 06. 2016 14:23:01
Příroda. Příroda dává vše, co je třeba k životu. Jakýkoliv živočich, ať veverka či ptáček zpěváček se obejdou bez peněz. Proč si lidé na sebe upletli šikanózní bič v podobě peněz? Protože jsou lační, protože jsou sobečtí? Ano.

Ano, proto se stalo to, čeho jsme denně svědky v našich životech, kdy člověk bojuje proti druhému člověku, kdy vlastní živočišný druh "požírá" ve jménu peněz, vlastní živočišný druh...Pokud vám to přijde normální, tak věřte, mě tedy ne! Jsem asi jiná? Ne, nejsem. Jsou lidé, a je to většina z nás, kterým vadí stupidita tohoto neomaleného, přitroublého systému, jsou lidé, kteří dobře vidí realitu dne, kdy je obrácen hlavou dolů žebříček hodnot. Proč se většina však vždy nakonec podřídí a proč dokonce svou laxností systém podporuje?!! Je to jednoduché. Protože jsou tak v systému zablokovaní, že nedokáží vnímat svět s nadhledem, jako ten ptáček zpěváček, jako i ta nejmenší veverka, či včelka, která je nám velice užitečná, a i jiný opylující hmyz, či ptáček, neboť bez nich by nebyla úroda, příroda by strádala, až do svého logického konce... To vše činí tento drobný hmyz bezplatně, bez jakékoliv vděčnosti, natož bez touhy mít ve svém pylovém košíčku dukáty...Považte, že tu službu, která je podstatná pro naše lidské přežití, nám tento hmyz tato včelka, poskytují zcela zdarma, bez peněz!

Nalijme si čistého vína. Peníze dávno neexistují!!! Myslíte si, že jsem se zbláznila? Vy nevíte, že jsou virtuální a že k té virtualitě mají přístup jen a pouze banky a jejich loutkovodiči a loutkové vlády se svými instrukcemi?!

Sankce proti Rusku musí pokračovat, ztrát netřeba litovat. S takovými nespolehlivými zeměmi se dobrý byznys nedá dělat vůbec, říká topkař Niedermayer...A takto smýšlí lidé, kteří mají přístup do médií?! Hnus!

Myslet si o mně můžete cokoliv. Jsem imunní, kdybych nebyla, nedokázala bych se ovládat a mnohým "ctitelům", většinou odrodilcům žijícím v nerodné zemi, kteří mě poctí svou návštěvou vždy jako první, kteří zesměšňují a unavují minulostními výrazy, bych musela nadat do přitroublých neempatických zjedů s IQ tykve, jak se lidově říká, což je velmi mírně řečeno. Těmto lidem chybí onen příslovečný a velmi důležitý, neboť pozitivní, nadhled. Nu, abych vysvětlila, proč si myslím to, co si, myslím, spíše jsem o tom plně přesvědčená, že peníze neexistují. Peníze máme již jen a pouze virtuální, nejsou podloženy dávno zlatem. Proto těmito "penězi" mohou takto jednoduše, jako s herními žetony, manipulovat ti, co si je přivlastnili, jako cestu k neomezené moci.

Tento "staromódní" trend, kdy jsou peníze podloženy hodnotou se děje v Rusku. Rusko bude mít brzy navrch a to plným právem! A nejen Rusko, ale i Čína. Věřte mi nebo ne, i dnes se poctivost vyplácí. Rusko se chová poctivě. Ano, v tom Rusku, které zde mnozí mnou jmenovaní zjedi s inteligencí bez nadhledu a s inteligencí IQ houpacího koně nenávidí pod vzpomínkou na minulost, a toto Rusko si stále pletou se Svazem socialistických republik, jsou peníze poctivě podloženy hodnotou a tím jsou nejen poctivé, ale i lidem neškodící, lidi nedemotivující, jsou lidem ku pomoci.

Díky zmíněnému nedostatku nadhledu k tzv. okupaci nemyslící zjedi stále motají do současnosti,do zcela jiné doby, doby jiných parametrů a hlavně jiného, naštěstí hroutícího se zastaralého systému, jako by nevěděli, že k nám tenkrát na tancích také přijeli, znovu podotknu, že v té minulosti, i jiné národy, nejen ty svazové z bývalé, a to opět podtrhuji b ý v a l é SSSR. Byli to Poláci, Maďaři, Bulhaři, Rumuni Němci atd. atd. atd....Mimochodem těmto zjedům kupodivu nevadí to, že Německo je od druhé světové války okupováno USA... jak je možné, že od druhé světové války je na území suverénního státu cizí vojsko?! Jak je možné, že vůbec toto vojsko pod vlaječkou NATO, je prakticky jen americké? Kde jsou ostatní tzv. spojenci, když pod vlaječkou NATO přes naší rodnou zem přejíždí cirkus se svým předpotopním arzenálem na kterém se třepotá jen vlajka NATO a vlajka USA?...Takže co nám z této pravdy plyne? Nedehonestujme Rusko, nemáme na to právo, starejme se o sebe a o to, abychom nakonec nedopadli jako naši známí sedláci u Chlumce. Jsme pro EU a USA jen pouhý podřadný satelit, jeden z mnoha a já jen lituji, že jsme to i my, kdo se podílíme na nepravdě, coby užitečný idiot, který vždy nakonec špatně skončí. Satelit...Tuto"funkci" nám naši vlastizrádci bez ptaní podšoupli, jako tzv. pravdu a tím se chtě nechtě spolupodílíme coby spojenec na zkáze a na tom obráceném žebříčku hodnot.

Pravda, lež. Rub a líc. Chcete být terčem a to snadným terčem pro ty, co se budou té lži bránit? Tak pokračujte ve lživé rétorice a propagandě proti Rusku, starejte se o druhé, ne o sebe, pomlouvejte Rusko a blahořečte proradné USA, malujte si proradné nadřazené USA na růžovo!

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/510-deti-mrtvych-667-zranenych-Pry-rukou-naseho-spojence-439294

VÝSLEDEK: Jednoho dne se kvůli tomuto ne suverénnímu myšlení, bez vrozeného pudu sebezáchovy staneme jen a jen pouhým terčem pro teroristy, kteří nenávidí USA pro zla, která jim USA za desetiletí v pozici tzv. četníka demokracie, způsobily.....

Milena Poláková

Autor: Milena Poláková | úterý 7.6.2016 14:23 | karma článku: 20.14 | přečteno: 696x

Další články blogera

Milena Poláková

Opět měli slovo a opět byli trapní, ba co víc, pohrdali voliči Donalda Trumpa...

Máte slovo s M. Jílkovou 16. 2. 2017: Je Donald Trump pro demokracii nebezpečím nebo nadějí? Jeho opatření proti migraci - ohrozí bezpečnost Evropy? A vžene nás americký prezident do náruče Ruska?

17.2.2017 v 1:08 | Karma článku: 42.43 | Přečteno: 2866 | Diskuse

Milena Poláková

Nakonec pravda dosáhla zadostiučinění, a na frak dostala drzost a vyčůranost fanatismu!!

Vše co jsem avizovala ve svých článcích ve smyslu, že karta se obrací, se pozvolna a časem určitě i skokově, naplňuje. Mrazivé dny nám kupodivu přináší jen samé pozitivní zprávy a to je moc dobře!

27.1.2017 v 13:41 | Karma článku: 41.56 | Přečteno: 2690 | Diskuse

Milena Poláková

A do toho všeho přichází Chovanec s Romancovovou. Aneb, dešifrujme prapodivné anomálie (1)

Nový rok se prezentuje přívětivou cifrou, kde je šťastná sedmička a kde součet jednotlivých čísel nám dává jedničku. Jednička je vítěz, pokrok a dobré podnikání, kterému se daří...Bude tomu tak skutečně? Za určitých okolností ano!

20.1.2017 v 0:35 | Karma článku: 18.35 | Přečteno: 711 | Diskuse

Milena Poláková

Svoboda v nesvobodě

Blíží se čtvrtá adventní neděle. Je kouzelný čas rozjímání... Zamysleme se. Je moudré být nesvobodný? Nesvobodný ve svobodě? Ve svobodě, která nám je dána do vínku v čase zrození? Kdo nám bere naší svobodu a proč?

14.12.2016 v 8:44 | Karma článku: 10.58 | Přečteno: 422 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Vladislav Svoboda

Pane Macrone, rád bych vám něco připomněl

Po dlouhých letech se opět zdá, že politika Francie ohrožuje nejen náš stát, ale většinu Evropy, zvlášť střední. Není to v poledních několika desetiletí poprvé, a pravděpodobně ani naposled.

23.6.2017 v 10:51 | Karma článku: 35.22 | Přečteno: 917 | Diskuse

David Vlk

Kdo je v české politice největší svině?

Národ je blahem bez sebe. Vrcholný politik se rozhodl nazvat jiného vrcholného politika veřejně sviní, protože je politik a chová se jako politik. V podstatě se tím sám chová zase jen jako český politik.

23.6.2017 v 9:09 | Karma článku: 36.73 | Přečteno: 3238 | Diskuse

Petr Štrompf

Jana Černochová a pistolnice? Česká malost opět slaví

Politikovi někdy opravdu stačí málo, jak vzbudit pozornost. Jenomže stává se tak zpravidla neplánovaně, bez drahých zahraničních poradců a navíc ve chvíli, ze které by byl ťulpas i Jára Cimrman.

23.6.2017 v 8:45 | Karma článku: 15.08 | Přečteno: 542 | Diskuse

Lubomír Stejskal

K setkání u Lenina

Jihoamerický Ecuador má od 24. května nového prezidenta. Jmenuje se Lenin (správně španělsky Lenín) Moreno. Tak to totiž dopadne, když levicově orientovaní rodiče pojmenovávají své potomky po rudých diktátorech.

23.6.2017 v 8:10 | Karma článku: 9.52 | Přečteno: 206 | Diskuse

Beata Krusic

A proč vlastně ne Jirka?

Kdyby mi někdo svého času řekl, že budu psát blog na téma Jiří Paroubek a budu vést pozitivní úvahu na jeho téma, tak bych mu řekla, že se snad musel zbláznit. A vida, je to tady:-). Život přináší různá překvapení.

22.6.2017 v 23:39 | Karma článku: 14.44 | Přečteno: 647 | Diskuse
Počet článků 100 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1783

Jsem žena, které není lhostejno to, jak jsme v ČR hluboko klesli. Jsem přesvědčena o tom, že povinností nás všech je ODSTRANIT neúprosný, nelidský systém, který produkuje války a hladomor, který umožňuje politikům podvádět, na úkor vlastních spoluobčanů… Pokud tak neučiníme, nemáme pak ani právo si na tento již přežitý a nefunkční systém stěžovat! moje jen občas udržované stránky :-)

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.