Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Máme vše co potřebujeme přesto planeta strádá. Proč? Protože zlo je považováno za dobro.

7. 06. 2016 14:23:01
Příroda. Příroda dává vše, co je třeba k životu. Jakýkoliv živočich, ať veverka či ptáček zpěváček se obejdou bez peněz. Proč si lidé na sebe upletli šikanózní bič v podobě peněz? Protože jsou lační, protože jsou sobečtí? Ano.

Ano, proto se stalo to, čeho jsme denně svědky v našich životech, kdy člověk bojuje proti druhému člověku, kdy vlastní živočišný druh "požírá" ve jménu peněz, vlastní živočišný druh...Pokud vám to přijde normální, tak věřte, mě tedy ne! Jsem asi jiná? Ne, nejsem. Jsou lidé, a je to většina z nás, kterým vadí stupidita tohoto neomaleného, přitroublého systému, jsou lidé, kteří dobře vidí realitu dne, kdy je obrácen hlavou dolů žebříček hodnot. Proč se většina však vždy nakonec podřídí a proč dokonce svou laxností systém podporuje?!! Je to jednoduché. Protože jsou tak v systému zablokovaní, že nedokáží vnímat svět s nadhledem, jako ten ptáček zpěváček, jako i ta nejmenší veverka, či včelka, která je nám velice užitečná, a i jiný opylující hmyz, či ptáček, neboť bez nich by nebyla úroda, příroda by strádala, až do svého logického konce... To vše činí tento drobný hmyz bezplatně, bez jakékoliv vděčnosti, natož bez touhy mít ve svém pylovém košíčku dukáty...Považte, že tu službu, která je podstatná pro naše lidské přežití, nám tento hmyz tato včelka, poskytují zcela zdarma, bez peněz!

Nalijme si čistého vína. Peníze dávno neexistují!!! Myslíte si, že jsem se zbláznila? Vy nevíte, že jsou virtuální a že k té virtualitě mají přístup jen a pouze banky a jejich loutkovodiči a loutkové vlády se svými instrukcemi?!

Sankce proti Rusku musí pokračovat, ztrát netřeba litovat. S takovými nespolehlivými zeměmi se dobrý byznys nedá dělat vůbec, říká topkař Niedermayer...A takto smýšlí lidé, kteří mají přístup do médií?! Hnus!

Myslet si o mně můžete cokoliv. Jsem imunní, kdybych nebyla, nedokázala bych se ovládat a mnohým "ctitelům", většinou odrodilcům žijícím v nerodné zemi, kteří mě poctí svou návštěvou vždy jako první, kteří zesměšňují a unavují minulostními výrazy, bych musela nadat do přitroublých neempatických zjedů s IQ tykve, jak se lidově říká, což je velmi mírně řečeno. Těmto lidem chybí onen příslovečný a velmi důležitý, neboť pozitivní, nadhled. Nu, abych vysvětlila, proč si myslím to, co si, myslím, spíše jsem o tom plně přesvědčená, že peníze neexistují. Peníze máme již jen a pouze virtuální, nejsou podloženy dávno zlatem. Proto těmito "penězi" mohou takto jednoduše, jako s herními žetony, manipulovat ti, co si je přivlastnili, jako cestu k neomezené moci.

Tento "staromódní" trend, kdy jsou peníze podloženy hodnotou se děje v Rusku. Rusko bude mít brzy navrch a to plným právem! A nejen Rusko, ale i Čína. Věřte mi nebo ne, i dnes se poctivost vyplácí. Rusko se chová poctivě. Ano, v tom Rusku, které zde mnozí mnou jmenovaní zjedi s inteligencí bez nadhledu a s inteligencí IQ houpacího koně nenávidí pod vzpomínkou na minulost, a toto Rusko si stále pletou se Svazem socialistických republik, jsou peníze poctivě podloženy hodnotou a tím jsou nejen poctivé, ale i lidem neškodící, lidi nedemotivující, jsou lidem ku pomoci.

Díky zmíněnému nedostatku nadhledu k tzv. okupaci nemyslící zjedi stále motají do současnosti,do zcela jiné doby, doby jiných parametrů a hlavně jiného, naštěstí hroutícího se zastaralého systému, jako by nevěděli, že k nám tenkrát na tancích také přijeli, znovu podotknu, že v té minulosti, i jiné národy, nejen ty svazové z bývalé, a to opět podtrhuji b ý v a l é SSSR. Byli to Poláci, Maďaři, Bulhaři, Rumuni Němci atd. atd. atd....Mimochodem těmto zjedům kupodivu nevadí to, že Německo je od druhé světové války okupováno USA... jak je možné, že od druhé světové války je na území suverénního státu cizí vojsko?! Jak je možné, že vůbec toto vojsko pod vlaječkou NATO, je prakticky jen americké? Kde jsou ostatní tzv. spojenci, když pod vlaječkou NATO přes naší rodnou zem přejíždí cirkus se svým předpotopním arzenálem na kterém se třepotá jen vlajka NATO a vlajka USA?...Takže co nám z této pravdy plyne? Nedehonestujme Rusko, nemáme na to právo, starejme se o sebe a o to, abychom nakonec nedopadli jako naši známí sedláci u Chlumce. Jsme pro EU a USA jen pouhý podřadný satelit, jeden z mnoha a já jen lituji, že jsme to i my, kdo se podílíme na nepravdě, coby užitečný idiot, který vždy nakonec špatně skončí. Satelit...Tuto"funkci" nám naši vlastizrádci bez ptaní podšoupli, jako tzv. pravdu a tím se chtě nechtě spolupodílíme coby spojenec na zkáze a na tom obráceném žebříčku hodnot.

Pravda, lež. Rub a líc. Chcete být terčem a to snadným terčem pro ty, co se budou té lži bránit? Tak pokračujte ve lživé rétorice a propagandě proti Rusku, starejte se o druhé, ne o sebe, pomlouvejte Rusko a blahořečte proradné USA, malujte si proradné nadřazené USA na růžovo!

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/510-deti-mrtvych-667-zranenych-Pry-rukou-naseho-spojence-439294

VÝSLEDEK: Jednoho dne se kvůli tomuto ne suverénnímu myšlení, bez vrozeného pudu sebezáchovy staneme jen a jen pouhým terčem pro teroristy, kteří nenávidí USA pro zla, která jim USA za desetiletí v pozici tzv. četníka demokracie, způsobily.....

Milena Poláková

Autor: Milena Poláková | úterý 7.6.2016 14:23 | karma článku: 20.89 | přečteno: 698x

Další články blogera

Milena Poláková

Opět měli slovo a opět byli trapní, ba co víc, pohrdali voliči Donalda Trumpa...

Máte slovo s M. Jílkovou 16. 2. 2017: Je Donald Trump pro demokracii nebezpečím nebo nadějí? Jeho opatření proti migraci - ohrozí bezpečnost Evropy? A vžene nás americký prezident do náruče Ruska?

17.2.2017 v 1:08 | Karma článku: 42.43 | Přečteno: 2873 | Diskuse

Milena Poláková

Nakonec pravda dosáhla zadostiučinění, a na frak dostala drzost a vyčůranost fanatismu!!

Vše co jsem avizovala ve svých článcích ve smyslu, že karta se obrací, se pozvolna a časem určitě i skokově, naplňuje. Mrazivé dny nám kupodivu přináší jen samé pozitivní zprávy a to je moc dobře!

27.1.2017 v 13:41 | Karma článku: 41.56 | Přečteno: 2704 | Diskuse

Milena Poláková

A do toho všeho přichází Chovanec s Romancovovou. Aneb, dešifrujme prapodivné anomálie (1)

Nový rok se prezentuje přívětivou cifrou, kde je šťastná sedmička a kde součet jednotlivých čísel nám dává jedničku. Jednička je vítěz, pokrok a dobré podnikání, kterému se daří...Bude tomu tak skutečně? Za určitých okolností ano!

20.1.2017 v 0:35 | Karma článku: 18.35 | Přečteno: 713 | Diskuse

Milena Poláková

Svoboda v nesvobodě

Blíží se čtvrtá adventní neděle. Je kouzelný čas rozjímání... Zamysleme se. Je moudré být nesvobodný? Nesvobodný ve svobodě? Ve svobodě, která nám je dána do vínku v čase zrození? Kdo nám bere naší svobodu a proč?

14.12.2016 v 8:44 | Karma článku: 10.58 | Přečteno: 429 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ladislav Jílek

Připomínka 21. srpna 1968 – Hlavně o roli rozhlasu

Pražské jaro začalo v lednu 1968, kdy na zasedání pléna ÚV KSČ slovenští zástupci projevili nespokojenost s prvním tajemníkem (a taky prezidentem) Novotným a odhlasovali jeho sesazení.

19.8.2017 v 18:01 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 50 | Diskuse

Rostislav Szeruda

O nemoci a zdraví

Zdraví lidské a zdraví společnosti toho mají spolu hodně společného. Jak se točí byznys kolem nemocného jedince tak o to větší byznys se točí kolem nemocné společnosti. Zdraví se nechce – co na tom, že lidé umírají!

19.8.2017 v 17:27 | Karma článku: 6.79 | Přečteno: 98 | Diskuse

Přemek Čech

O tom, že kdyby hloupost nadnášela..

Opravdu nevím, co si myslet o "chytrých lidech" v ČSSD, kteří vymýšlí, nebo schvalují předvolební hesla. Hlavně to poslední je opravdu hodně "povedené" ..

19.8.2017 v 17:20 | Karma článku: 13.95 | Přečteno: 296 | Diskuse

Beata Krusic

Vendeta jednoho ubohýho táty........

Krevní msta. V životě i umění zastoupena. Svůj blog začnu malým odbočením, abych se pak mohla vrátit k tomu, oč mi dnes jde.

19.8.2017 v 15:32 | Karma článku: 9.56 | Přečteno: 444 | Diskuse

Jan Dvořák

Bruselu už došla s teroristy trpělivost - je čas činů, zavelel

Na mimořádném summitu Velké Dvojky k událostem ve Španělsku se klíčové osobnosti EU, kancléřka Merkelová a předseda Rady lidových komisařů Juncker, zplnomocnily k vydání společného stanoviska členských zemí k teroristickému aktu.

19.8.2017 v 12:24 | Karma článku: 36.14 | Přečteno: 1535 | Diskuse
Počet článků 100 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1790

Jsem žena, které není lhostejno to, jak jsme v ČR hluboko klesli. Jsem přesvědčena o tom, že povinností nás všech je ODSTRANIT neúprosný, nelidský systém, který produkuje války a hladomor, který umožňuje politikům podvádět, na úkor vlastních spoluobčanů… Pokud tak neučiníme, nemáme pak ani právo si na tento již přežitý a nefunkční systém stěžovat! moje jen občas udržované stránky :-)

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.